Plan działalności kulturalno - oświatowej
II półrocze 2018 roku

Wystawa "Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej Polskiej

oraz 79 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej"

Narodowe Czytanie - "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego

"Odjazdowy Bibliotekarz z Kluczborka i nie tylko" - rajd rowerowy

bibliotekarzy, czytelników i miłośników książek.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Chrobot - 25.09.2018, godz. 17:00

LISTOPAD

Senior dla Seniora w Bibliotece - spotkanie humorystyczno-artystyczne, 28.11.2018

"Mikołajki z Książką" - spotkanie dla dzieci wraz z rodzicami, 08.12.2018

Spotkanie wigilijne "Jest taki dzień..." - 18.12.2018

Imprezy cykliczne:

• "Spotkanie z grą historyczną" - gry planszowe dotyczące historii Polski. Spotkania w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu - styczeń, luty, marzec, kwiecień, październik, listopad, grudzień. Szczegóły na plakatach.
  • Spotkania w ramach projektu "Planszowy Kluczbork" - od czerwca do grudnia; harmonogram w zakładce "Projekty".
  • "Niepodległość znaczy wolność" - wystawka książek i pamiątek związanych z walkami o wolność Polski - w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wystawka będzie dostępna w czytelni MiGBP od kwietnia do maja oraz od października do grudnia.