Klepsydra z piaskiem

Stwórz z nami Kapsułę Czasu z okazji 770-lecia Kluczborka.
Napisz list do przyszłych pokoleń!

Zasady akcji „Kluczbork w Kapsule Czasu” w ramach obchodów 770-lecia Kluczborka

  1. Organizator: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku, ul. Miarki 2
  2. Czas trwania: 8 maja – 3 czerwca 2023 r.
  3. Główny cel: uświadomienie mieszkańcom Kluczborka i okolic, jak ważna jest troska o przyszłość poprzez tworzenie dobrej teraźniejszości.
  4. W ramach akcji przygotowano specjalną skrzynię (Kapsułę Czasu), w której zostaną złożone pamiątki z teraźniejszości. Kapsuła Czasu zostanie otwarta komisyjnie za 10 lat i dostarczy Nam wszystkim, społeczności kluczborskiej wielu informacji na temat Kluczborka w 2023 roku.
  5. Zbieramy (w Wypożyczalni, Kluczbork, ul. Miarki 2):
  • listy do przyszłych pokoleń (specjalny druk jest dostępny w Wypożyczalni i na www.biblioteka.kluczbork.pl). Tekst może być również opowiadaniem lub wierszem. Biblioteka zastrzega sobie możliwość publicznego odczytania wybranych listów podczas uroczystego zamknięcia Kapsuły Czasu w dniu 5 czerwca 2023 r., o godzinie 12:00.
  • prace plastyczne – każda placówka edukacyjna z terenu Kluczborka może przekazać jedną pracę plastyczną (format max. A4, praca płaska, nie przestrzenna). Temat: „Mój Kluczbork”
  • aktualne fotografie Kluczborka (format max. A4, zdjęcie powinno być podpisane na odwrocie: co przedstawia, autor i data wykonania fotografii).

       6. Uroczyste zamknięcie Kapsuły Czasu: 5 czerwca 2023 r., godzina 12:00 w Bibliotece (Kluczbork, ul. Miarki 2).

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Tło do listu 34