W poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. kluczborska bibliotekę odwiedziła autorka bardzo popularnych powieści - Krystyna Mirek.

Spotkanie zgromadziło prawie 50 osób!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe rozmowy i refleksje.

Krystyna Mirek jest autorką prawie 40 bardzo poczytnych powieści.
Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Początkowo pracowała w szkole, by później skupić się wyłącznie na pracy twórczej i pisaniu.
Jest autorką powieści obyczajowych, które są bardzo bliskie życia. Tworzy też kryminały. W powieściach porusza ważne problemy osobiste i społeczne, ale też stara się, by książki te wieńczyło pozytywne przesłanie. Krystyna Mirek zachęca czytelniczki do walki o siebie i swoje marzenia.

Spotkanie zorganizowano w ramach projektu "Zaczytane opolskie", który finansuje Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Koordynatorem jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu.

Autorka podpisuje swoje książki
Przekazanie upominku dla autorki