Baner akcji z napisem Upoluj Książkę! Logo Biblioteki i Nocy Bibliotek.

W ramach Nocy Bibliotek w sobotę 10 października 2020 r. zapraszamy do udziału w czwartej akcji szukania książek w Kluczborku.

O godzinie 16:00 w sobotę umieścimy w wydarzeniu na Facebooku wskazówki do kryjówek konkretnych tytułów, wskazówki będzie można również uzyskać w siedzibie Biblioteki przy ul. Miarki 2 w Kluczborku. W różnych miejscach w mieście ukryjemy 30 świetnych książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W piątek 9 października w wydarzeniu na Facebooku oraz w bibliotece podamy listę tytułów, które będzie można zdobyć.
Zasady szukania książek w 5 krokach.

1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone w wydarzeniu na Facebooku lub otrzymane w Bibliotece.
  2. Bądź na bieżąco! Upewnij się, czy książki ktoś już nie znalazł przed Tobą (informacje na temat odnalezionych książek aktualizujemy na bieżąco).
  3. Idź w miasto szukać książek!
  4. Znalazłeś książkę? Pochwal się! Każda książka ma nadany numer – wyślij nam zdjęcie książki z widocznym numerem (tel. 698 911 926). Niech inni wiedzą, że ktoś już ją odnalazł.
  5. Z odnalezioną książką zapraszamy do Biblioteki, gdzie od 18:00 do 22:00 będzie trwała Noc Bibliotek z atrakcjami dla każdego (szczegóły na plakatach, na stronie www i profilu facebookowym). Czekamy na Was!

Życzymy dobrej zabawy i udanego polowania!

P.S. W akcji szukania książek nie mogą brać udziału pracownicy Biblioteki i ich rodziny.