Upoluj Książkę!

W sobotę 1 październikaa 2022 r. zapraszamy do udziału w szóstej akcji szukania książek w Kluczborku.
O godzinie 16:00 w sobotę umieścimy w wydarzeniu na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1249993522451968?ref=newsfeed) wskazówki do kryjówek konkretnych tytułów, wskazówki będzie można również uzyskać w siedzibie Biblioteki przy ul. Miarki 2 w Kluczborku. W różnych miejscach w mieście ukryjemy 30 świetnych książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W piątek 30 września w wydarzeniu na Facebooku oraz w bibliotece podamy listę tytułów, które będzie można zdobyć.
Zasady szukania książek w 5 krokach:

1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone w wydarzeniu na Facebooku lub otrzymane w Bibliotece.
  2. Bądź na bieżąco! Upewnij się, czy książki ktoś już nie znalazł przed Tobą (informacje na temat odnalezionych książek aktualizujemy na bieżąco).
  3. Idź w miasto szukać książek!
  4. Znalazłeś książkę? Pochwal się! Każda książka ma nadany numer – wyślij nam zdjęcie książki z widocznym numerem (tel. 698 911 926). Niech inni wiedzą, że ktoś już ją odnalazł.
  5. Z odnalezioną książką zapraszamy do Biblioteki, gdzie od 18:00 do 22:00 będzie trwała Noc Bibliotek. Czekamy na Was!

Życzymy dobrej zabawy i udanego polowania!
P.S. W akcji szukania książek nie mogą brać udziału pracownicy Biblioteki i ich rodziny.

У суботу, 1 жовтня 2022 року, запрошуємо вас взяти участь у шостій кампанії з пошуку книг у Клюцборку.
О 16:00 в суботу ми розмістимо в Заході на Фейсбуці поради щодо приховування конкретних назв, поради також можна отримати в штаб-квартирі бібліотеки на вулиці Міаркі, 2 в Клюцборку. У різних місцях міста ми сховаємо 30 чудових книг для дітей, підлітків і дорослих.
Книги польською мовою. Знайдена книга є нагородою для людини, яка її знайшла.
У п'ятницю, 30 вересня, на заході Facebook і в бібліотеці ми надамо список назв, які ви зможете отримати.
Правила пошуку книг в 5 кроків:

1. Уважно читайте поради, розміщені на заході Facebook або отримані в Бібліотеці.
  2. Будьте в курсі подій! Переконайтеся, що хтось ще не знайшов книгу до вас (ми регулярно оновлюємо інформацію про книги, які ви знайдете).
  3. Вирушайте в місто шукати книги!
  4. Ви знайшли книгу? Похизуватися! Кожна книга має номер – надішліть нам фотографію книги з видимим номером (тел. 698 911 926). Дайте іншим зрозуміти, що хтось його вже знайшов.
  5. Знайшовши книгу, запрошуємо вас до Бібліотеки, де з 18:00 до 22:00 триватиме Ніч бібліотек. Чекаємо на вас!

Бажаємо вам багато веселощів і вдалого полювання!
P.S. Працівники бібліотеки та їх сім'ї не можуть брати участь у пошуку книг.