Wakacyjny obrazek, książka, muszelki, okulary, kapelusz

Zabierz książkę z biblioteki na wakacje!

Zrób zdjęcie i wygraj zestaw książek.

Zasady zabawy:

• wypożycz książkę z kluczborskiej biblioteki (lub z filii bibliotecznej) i zrób jej zdjęcie w miejscu, gdzie spędzasz wakacje
  • ważne - na zdjęciu musi być widoczne, że książka jest z biblioteki (np. pieczątka, kod kreskowy z nazwą biblioteki)
  • zdjęcie dodaj w komentarzu pod postem dotyczącym zabawy na fanpage’u biblioteki na Facebook’u lub prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • zabawa trwa do 31 sierpnia 2020 r.
  • na początku września wylosujemy osobę, która otrzyma zestaw pięciu książek (do wyboru - dla dorosłych, młodzieży lub dzieci)
  • każdy uczestnik zabawy przesyła jedno zdjęcie
  • z przesłanych fotografii powstanie galeria na profilu biblioteki na Facebook’u i Instagramie.